סבב חתימות דיגיטלי מכל מקום ובכל זמן לביצוע סבב אישורים פנימי , במשלוח סחורה באמצעות נהגים או בחנות הוירטואלית באתר

סבב החתמות דיגיטלי

כבר לא נתקעים בגלל חתימה,
לא צריך לחפש את המנהל או הלקוח להחתמה, המסמך ישלח אליו לנייד לחתימה לא משנה היכן הוא נמצא

אוטומציה של סבב החתימות

החתמת לקוח על תעודה באישור מיידי באמצעות הטלפון הנייד ללא נייר והמסמך חוזר לתיוק במערכת ה ERP

אפשרות עבודה עם נהגים מזדמנים

יכולת ייחודית המאפשרת מנגנון POD (הוכחת מסירה) לנהגים מזדמנים ללא התקנת אפליקציה – הלקוח סורק את הברקוד וחותם על התעודה במכשיר הנייד שלו.

עובד עם כל מערכות הERP הנפוצות

בין אם אתם עובדים עם פריוריטי, סאפ, חשבשבת או כל ERP נפוץ אחר תוכלו להשתמש DOCcycle

ארגונים שעובדים עם Doccycle

מהיום מנהלת החשבונות לא צריכה לרדוף אחר המנהל שיחתום על המסמך שהבטיח, ואין צורך לחכות לתעודה החתומה שאולי תחזור עם הנהג… Doccycle מאפשרת להעביר את המסמך מגורם לגורם באופן אוטומטי לפי סדר מתוכנן בכל מקום שהחותם נמצא, כבר אין תירוצים, החתימה נעשית בנייד של הגורם החותם ומועברת לחתימת הגורם המאשר – בסיום המסמך החתום מתוייק במערכת הERP והכל במהירות וללא נייר.

Flow

מאפשר לארגון להחתים כל מסמך בקלות ומהירות בזכות הממשק הידידותי: מגדירים את הגורמים החותמים ומיקום השדות למילוי וחתימה והמסמך החתום חוזר לתיוק בארכיון דיגיטלי בשרת המקומי של הארגון…ואם כבר סדר וארגון אז המערכת תזכיר לחותם ששכח בשבילכם.

Approve

מאפשרת לצוות השירות/ מכירות להחתים לקוחות באופן מיידי באמצעות שליחת מסרון SMS (או אימייל) לנייד של הלקוח והחתמה מקוונת (On-line) של הזמנות / תעודה/ דוח טכנאי וכו' ללא נייר וקליטת המסמך החתום למערכת המידע באופן אוטומטי. תהליך החתימה מספקת חווית משתמש קלה ונוחה ללקוחותכם כמו חתימה על מסמך. וכך זה מתבצע : ההזמנה החדשה מופקת ממערכת המידע ומשוגרת ללקוח באמצעות קישור בהודעת מסרון SMS, הלקוח חותם על ההזמנה והיא חוזרת אוטומטית לתיוק בארכיון הדיגיטלי.

DocCycle QR

יכולת ייחודית המאפשרת יכולות POD (הוכחת מסירה) לנהגים מזדמנים ללא התקנת אפליקציה. אם החברה שלך מספקת סחורה ללקוחות ואתם עובדים עם נהגים חיצוניים שאינם קבועים – הפתרון הבא תפור למידותיך. וכך זה מתבצע : הנהג יוצא למסלול החלוקה שלו עם הסחורה ותעודות משלוח מקור. כשפורק את הסחורה באתר הלקוח – הנהג או הלקוח סורקים בטלפון הנייד את הברקוד שמוטבע על התעודה ומייד נפתחת תעודת המשלוח העתק ע"ג המכשיר. הלקוח מאשר קבלתה הסחורה בחתימתו וזהו… המסמך החתום כבר בדרך חזרה לתיוק במערכת המידע של הארגון באופן אוטומטי וללא ניירת. לנהג יש יכולת לדווח אחורה במידה ויש שוני בין התעודה לבין הסחורה שסופקה ללקוח, בנוסף יכול לצלם את הסחורה או כל מסמך אחר ששיך לתעודה. מיקום ה GPS של הנהג במעמד החתימה נשמר במערכת

סרטוני מוצר

חייגו אלינו

צפו וקבלו מידע על רשימת המפיצים שלנו בפריסה ארצית

צרו איתנו קשר

נשמח לעזור בכל נושא שתצטרכו, השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם